Показать сообщение отдельно
Старый 15.01.2014, 19:35   #1115
P4ELOVOD
Бывалый
 
Регистрация: 10.05.2013
Пчелостаж: 9
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак (20-24 рамки)
Адрес: Украина, Киевская обл. пгт Калиновка
Возраст: 61
Сообщений: 4,550
Сказал(а) спасибо: 5,468
Поблагодарили 4,498 раз(а) в 1,013 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 49
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 23 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 813
P4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутациюP4ELOVOD имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Скорая помощь (разные практические вопросы)

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
на вентиляції перший рік помилився,
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
,не рахуючи мишей,які умудряються якимось чином потрапляти в вулик,хоча загороджувачі стоять.
Це і є допомога сім*ям в зимку. На те і тема названа "Швидка допомога" щоб надати допомогу тому, хто зіткнувся з якоюсь проблемою вперше, тим паче початківець.
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Я не збираюсь з вами дискутувати,я пишу що зробив і що роблю,а що ви не любите правди я вже зрозумів,пасічникуйте як вважаєте за потрібне,життя нас розсудить!
Для мене теж зрозуміла Ваша "правда", хто не робить як я, той б----н, і невдаха.А за свою правдивість я в праві відповісти сам.
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
І тому треба з осені створити для бджіл належні умови для змівлі і потім спати спокійно.
Так і роблю, сплю спокійно, та чекаю з нетерпінням весни.
P4ELOVOD вне форума