Показать сообщение отдельно
Старый 27.01.2014, 10:50   #149
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электроподогрев ульев (за и против)

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Я міг би якщо справді вам це потрібно переформувати вам на формат ДВД Відео та преслати поштою.
vodolej, щиро дякую, але я, якщо щось цікаве, то даю завдання своїй студентці, вона в гуртожитку (в Вінниці),там інтернет "в реальному часі" то вона мені скачує, привозить вже флешку чи той же диск, але це не оперативно, тому, знаю,що багато втрачаю, особливо в спілкуванні тут на форумі.

Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
Зайшов він дуже далеко.
це в хорошому розумінні слова?
Цитата:
Сообщение от vodolej Посмотреть сообщение
щоб не переборщити і не довести сім'ю до ройового стану
Рибочкін з Захаровим, зтверджують, що підігрівом можна керувати невходженням в ройовий стан, я пробував, правда на двох сім"ях при температурі в підрамковому просторі 32*С - незроїлися, принесли 15 кг акації, 18 кг липи, знаю, що це мало, але я до бджіл дивився тільки тоді коли забирав мед, також пасіка не в сприятливих для медозбору умовах - поруч електрофікована з інтенсивним рухом залізниця,50 метрів до вуликів,медоноси не ближче 1 км, стартували вони з 1,4-1,5 кг бджіл після зими, тому буду пробувати ще на сильніших як це спрацює та й на більшій кількості сімей. якщо це підтвердиться то цей пройом можна буде застосовувати і на кочівлі, -стимуляцією ВЧС, які підвищують температуру в гнізді, правда я більше прихильник простого підігріву, але на кочівлі це проблема.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
matveevich (12.03.2016)