Показать сообщение отдельно
Старый 11.02.2014, 01:46   #10
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 51
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 312
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пильные диски

Цитата:
Сообщение от yzhigman_it Посмотреть сообщение
Вот такие диски. 20 см в диаметре. 36 зубьев.
О-о-о.... Точно, із таких класних дисків, я років 10 тому сапи робив бабулі в село....
Атака це як відро з болтами "сенс" - їде, у лице вітер не дує, на голову не капає. А візміть і попробуйте хоча б диски італійські СМТ, я не говорю про Leitz, LEUCO, у яких пробіг до першої заточки виміряєть десятками кілометрів, а чистота різу, що в маляти попка. Та і в заточку віддають, бо не затупилася, а стала погана чистота різу.
Не вірите, то запитайте у Сергія "Вобліна УА", що вони використовують на виробництві. Який інструмент і які ножі.
Я використовую СМТ, за півтора роки навіть натяку на заточку не має, та і чистота різу наче вчора купив.
Для прикладу, а може воно і не треба... Були часи коли мені довелося класти 128м2 паркету із бамбуку. На торцовці Макіта рідний диск точився 2 рази. Через пів року- такий самий паркет площею 386м2, але із диском СМТ-без заточки
А що до універсальності... Унівесальна може бути тільки чужа дружина, бо вона і приголубить і нагодує і за вухом почухає. А пильні диски мають бути для повздовжного та поперечного різу.
Так і у мене теж є "універсальні" і я ними користуюся. І кожного разу матюкаю себе, кляну, кажу що я валянок і жлоб... і кожного разу жалко викинуть..
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (04.12.2015), TVNOV (19.03.2016), МедАль (11.02.2014), Федот (28.09.2014), Цветков АА (11.02.2014)
2 пользователя(ей) сказали "Не согласен!" - за это сообщение:
yzhigman_it (11.02.2014), Ворон (11.02.2014)