Показать сообщение отдельно
Старый 13.02.2014, 06:16   #152
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 51
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 312
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пильные диски

Цитата:
Сообщение от медаль Посмотреть сообщение
.....
Хоча... на протязі січня мені вдалося "вграти" два диски Атака на 200 та 160 мм. Вважаю, що сам винуватий.....
Але ж вдалося.... Проста добряче дали сранки, ререгріли, як результат метал в основі повело і диски втратили свій баланс. тепер тільки викинути
Цитата:
Сообщение от медаль Посмотреть сообщение
Тепер шукаю "справжні" тонкі диски діаметром 180-200 мм, але з посадочним діаметром 32 мм. Шкода, що СМТ, Лойко, Ляйтц, Фройнд та інші лідери таких дисків не пропонують.
Тут Ви самі відповіли.... Проблема не у відсутності фірмових тонких і ультра тонких дисків, а у тому що посадка на 32..... При посадці на 30 вибір є, було б бажання і кошти. В принципі, мені колись доводилося на диску фірми САНДВІК (такої вже і немає, тепер вона BAHCO) преточувати з 30 на 32, але хто за це буде платити??? Власне зробити можна все аби кошти та бажання.
Про цей диск в мене теж є байка.. Вивалив я за нього в ті часи баксів десь 20-22. Скажені гроші у 90-х + розточка. Перший раз поставив на станок і розпиляв брусочок... Як воно і годиться після розпускання розкриваєш на дві сторони. І що я бачу від початку бруска на 6-8 см два добренні свдеповскькі шурупи на діаметром 4-5мм і такі само два в кінці бруска. Він був клеений і зкручений шурупами, а головки зашпакльовані. Серце під столом, волосся дибки на лобі холодний піт. Знімаю диск - обмацав, обнюхав, облизав, ще раз обмацав, а йому вроді шурупів і не було. З тих пір я дуже полюбляю правильні диски і дуже не навиджу "дерево Б/У".
При ВАШОМУ бажанні можна напрягти людей і у нас і на оптових складах у Польщі та знайти щось. Потрібні конкретні параметри диску. Отримаєте інформацію де є, що і за які тугрики...
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
bredun (15.02.2014), Dimitr (04.12.2015), МедАль (13.02.2014)