Показать сообщение отдельно
Старый 18.03.2014, 10:22   #117
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вот такая жизнь.

Цитата:
Сообщение от sahulka Посмотреть сообщение
Если народ не хочет жить в этой долбаной стране(в данном случае Крымчане), ...
для початку потрібно взяти до уваги який саме народ взято до уваги. його хтось запитував реально? один тільки факт. на майдані були події, які призвели до сотні смертей. чи були факти, коли журналістів не допускали чи забороняли знімати? знімали всі кому не лінь. в Криму ж навпаки, масово не допускають, б"ють, нищать апаратуру. раз народ так масово "не хоче", то чого так боятись це висвітлювати?
далі. можна просто порівняти скільки було втікачів з Криму, коли там правили "українські окупанти", а скільки зараз вже втікло і тимчасово живе по різних регіонах України. татари втікають до бандеровців в Львів, пр тому що останні "кровожерливі нацисти". що виходить, люди втікають від добрих визволитеплів до кровожадних гнобителів? в це хтось вірить?
далі. хтось питав корінних жителів Криму? хтось взяв іхню думку до уваги? маю на увазі татар.
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
А при чому тут НАТО,...
мені 37 років. і жодного разу я навіть не подумав про якісь відносини з НАТО. чесно кажучи я не був великим прихильником входження в будь-які союзи, так як вважав що Україна цілком самодостатня, тільки потрібно нормального господаря. але на сьогоднішній день моя думка щодо НАТО змінилася. як на мене це єдиний блок, який може гарантувати безпеку та цілістність. сьогодні, для прикладу, він робить все можливе для цього, при цьому не обіцявши нічого та не дававши ніяких гарантій. коли Росія виступала гарантом цілістності, і сама же свої обіцінки та зобов"язання порушує.
історія за останні 800 років чітко показує любов "братів" до нас. починаючи від зради татарам, до голодомору та сьогоднішньої агресії. тому як на мене від такої любові потрібно чим подальше і чим скоріше.
iqor вне форума  
7 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Charli (18.03.2014), P4ELOVOD (18.03.2014), Serioga (18.03.2014), vit (18.03.2014), віталий (18.03.2014), Владислав (18.03.2014), Ворон (18.03.2014)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
Dagon (18.03.2014)