Показать сообщение отдельно
Старый 19.03.2014, 23:54   #66
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Цены на сахар

цукор купляю дуже рідко. в нас час від часу(раз в декілька років) садять цукровий буряк, та мають свій цукор, тому майже завжди хтось підкидає який мішок з родини , я ж в свою чергу час від часу "підкидаю" їм мед. по собівартості не береться, а просто по потребі того, кому даєш.
але наскільки знаю, та й дружина підтверджує, що в районі 400грн можна знайти та купити.
якщо ж порозпитувати по знайомих, чи ніхто не має на продаж, то можна знайти і значно дешевше. знаю людей, в яких на горищі старих запасів бувало і більш ніж 10 мішків, продати два-три згодяться і за 300-350грн. політика така що одні не мають де купити, а інші де продати. тому чим раз тим рідше садать цукровий буряк.
знаю таких, які б знаючи, що в них під кінець осені хтось купить цукор, без проблем би засадили цукровий буряк. кооперація "пасічники сходу та цукровари заходу" могла-би мати місце. але одна накладка: пасічникам цукор потрібен більше влітку, а цукор виходить з лінії в кінці осені. тому на гарантію що більш ніж через рік в тебе куплять цукор мало хто поведеться.
але це в нашому регіоні, де є цукрові заводи і можна пересічному завести свій буряк та мати свій цукор.

Последний раз редактировалось iqor; 20.03.2014 в 00:07.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (20.03.2014), Ilia1 (20.03.2014), Григорий1982 (20.03.2014), Мирошнык (20.03.2014)