Показать сообщение отдельно
Старый 27.03.2014, 08:58   #55
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: В здоровом теле здоровый дух

Цитата:
Сообщение от Stigi Посмотреть сообщение
По этой теме есть ХОРШАЯ литература? Из личного опыта
літератури купа. як з особистого досвіду як і з досліджень.
по голоданню шукайте Столєшнікова, вроді "чудо голоданиє" називається. також професор Ніколаєв . Поль Брегг-американський дієтолог та так далі, розписував голодування. та інші, всіх не читав.
Герберт Шелтон описував основні правила роздільного харчування та гігієни.
тут момент, у деяких в працях, є так звані відступи від теми з накладанням їх на існуючі системи різних країн, частково змішуючи їх з багном, це для декого може бути неприємно, та багато проведено аналогій але ці моменти можна пропускати.
японсткий вчений-цілитель Кацудзо НІші, який розробив основні правила здоров"я. йому з народження лікарі дали прогноз що до дорослого віку не проживе, він доказав зворотнє. зараз в Японії є цілі інститути, які вивачають, практикують, розвивають та втілюють його практику.
Атеров- "сыроедение".
даю ссилку на потужний сайт, присвячений голодуванню(там також є ціла моя тема). там є багато літератури. не знаю чи можна виставляти, тому поправте якщо не можна: http://golodanie.su/forum/index.php багато маю на комп"ютері
хочу замітити, що до багатьох праць є особисті правки та уточнення. де, зі свого досвіду, те чи інше викинув би чи замінив.

Последний раз редактировалось iqor; 27.03.2014 в 09:08.
iqor вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dagon (28.03.2014), matveevich (13.04.2014)