Показать сообщение отдельно
Старый 31.03.2014, 19:31   #296
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Политический курс Украины

Цитата:
Сообщение от Ilia1 Посмотреть сообщение
....У вас Львов кормит Украину? Вот вам ВВП по регионам. Добавьте налоги с крупных предприятий и концернов расположенные в Киеве. Ваш не дотационный Львов всю жизнь был на подсосе. ...
порівняйте баланс "отримано/перечислено", а не ВВП...http://censor.net.ua/resonance/26851...rmit_v_ukraine ВВП може бути великим, питання яким коштом цього досягнуто. не треба змішувати в купу різні поняття, підміняючи одне другим. розберіться спочатку що таке ВВП, і що таке дотації з бюджету та надходження в бюджет .....
далі подивіться скільки Донецька область отримує з бюджету а скільки перечисляє, і поясність де у федеративному устрої, який Ви та інші пропагуєте сьогодні, і на яких підставах, вона буде отримувати 10 млрд прямих дотацій? та що буде робити, коли по-Вашому, "від дотацій потрібно відмовитись".

Цитата:
Сообщение от Ilia1 Посмотреть сообщение
..... Жаль, что прочитав хотяб определение вы не увидели разницы между различными формами устройства государства, там все ответы. К чему вам мои слова если вы там разницы не увидели?
для чого каламутити воду? різницю між формами даржавних устроїв мені пояснювати не потрібно. і цього я Вас аж ніяк не питав. ось одне моє запитання до Вас:
Цитата:
Сообщение от iqor Посмотреть сообщение
.... якщо Ви та інші, преставлять реальні дієві механізми які, гарантуватимуть такий результат, я особисто буду за...
ось друге:
Цитата:
Сообщение от iqor Посмотреть сообщение
нема проблем. роз"ясніть принцип поділу. повноважень, взаємодії між різними секторами економіки, безпеки. приділіть особливу увагу дотаціям конкретно Донецької та Луганської областей. хто і на яких умовах буде надалі їх дотувати.....
як бачите, що аж ніяк немає прохання пояснити що таке федеративний уряд. тому Ваші спроби дати визначення самого терміну трохи не "в тему". висновок, Ви не розумієте запитань або не можете нічого сказати, тому переводите розмову в інше русло.

Последний раз редактировалось iqor; 31.03.2014 в 19:58.
iqor вне форума