Показать сообщение отдельно
Старый 02.04.2014, 19:51   #7
iqor
Бывалый
 
Регистрация: 08.01.2014
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 10
Ульи: альпійці
Адрес: Україна,Тернопільска обл
Возраст: 48
Сообщений: 345
Сказал(а) спасибо: 358
Поблагодарили 531 раз(а) в 136 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 3
Закачек: 0
Вес репутации: 197
iqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутациюiqor имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Политический курс Украины

Цитата:
Сообщение от Ilia1 Посмотреть сообщение
Вашим господарем был преступник Янукович.....
по натурі господаря не визнаю як такого взагалі. та якщо розглянути з точки зору суспільства, то моїм господарем завжди був народ України. якщо копнете історію замель, звідки я родом, то побачите що таке бачення було в переважної більшості мого народу на протязі століть. питання стосовно господаря-януковича, можна ставити лиш тому, хто це озвучує....

Цитата:
Сообщение от Ilia1 Посмотреть сообщение
.... Это наши братья с которыми мы прожили всю жизнь рука об руку. И теперь, когда им трудно, а обратной дороги нет, им как никогда нужно подать руку дружбы и помощи...
пошукайте інтервью тих, які переїхали в Україну з Криму, та подивітся на прийняті рішення стосовно тих, хто будучи в Криму не хоче міняти громадянства. тоді говоріть про щось.
стосовно тих, хто дійсно реально хотів в Росію, та не встиг півень прокукурікати як він змінив громадянство. забравши з собою, те що отримав від України(вивчіть питання чому Крим передали урср, та хто піднімав в ньому всю економіку та вкладав в нього свої кошти) , то що я тепер можу йому порадити? з якої радості я, повинен тим, хто нападав на українськиїх солдатів та виганяв з помешкань їхні сім"ї, допомагати?
люди, живучи за рахунок України, хаяли її, та рвалися до Росії "умирать". в чім проблема? їх насильно хтось гнав? їх хтось гнобив? знущався? було мало того що давала Україна, нехай задовільняються тим, що дає Росія. якщо недостатньо- нехай вийдуть на майдан та попробують повимагати(хоча навряд, знайдіть що про них сказав письменник Кудусов) . тоді відчують усі здобуті переваги, або нехай скористаються законним способом, чи референдумом. адже все нормально, вони тепер "дома", в демократичній країні, цілком захищені, окремий федеративний суб"єкт, зі всіма свободами та правами. чому їм має бути "трудно". а допомогу вони завжди отримували, виявилось що мало та що невдячні. та знайшли де дають більше.... це сказано без злорадства.....

Последний раз редактировалось iqor; 02.04.2014 в 20:25.
iqor вне форума  
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
mixa (02.04.2014), P4ELOVOD (02.04.2014), SERGE (02.04.2014), МедАль (02.04.2014)