Показать сообщение отдельно
Старый 07.04.2014, 12:23   #92
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,419
Сказал(а) спасибо: 7,828
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сушка пыльцы

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Щоб не винаходити велосипед,я просто поставив терморегулятор,який настроєний на 38*С,
Ворон, з "таким велосипедом" я мав справу коли розробляв конструкцію нагрівача для своєго вулика який має площу дна всього 340х340 мм,і що Ви думаєте, навіть при тому що я зробив роснесений по площі нагрівач (дріт строго під кожною рамкою),але отримав температурне поле під рамками ой яке неоднорідне, (то що тут вже говорити про лампочки і т.п.), центер і переферія низу гнізда має різницю в декілька градусів, (3-4*С). Тож з цим я добре знайомий, написав лише тому що маю в цьому певний досвід, може комусь і згодиться.

П.С. тим більше що сьогодні св"ято, табу на роботу, тож можна і пописати.

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
я сушу вночі,зразу після збору,сушка стоїть в літній кухні,ранком в кімнаті получається лікувальна кімната з ароматами пилку.
Ворон, дякую за геніальну підказку! Це ж можна поєднати з будиночком для відпочинку над бджолинними гніздами. Евріка!
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 07.04.2014 в 12:27.
верес вне форума   Ответить с цитированием