Показать сообщение отдельно
Старый 28.11.2014, 17:05   #132
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 434
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Вощина (цена, обмен)

Цитата:
Сообщение от МЭД Посмотреть сообщение
Вощина від Тупоти дуже добра і будують її тоже добре. Але є один недолік вона тоненька і коли дуже спекотно може піти шифером. Но перед тим як наващювати вощину потрібно порівняти і охолодити і тоді як поставити вже ніякого шифера не буде ,як ще і в розріз гнізда тоді швидше відбудують!
Буду вчитись - ще лишилось трошки з тої "нещасливої" пачки. Проти вощини від Тупоти нічого не маю, бо нема поки з чим особливо порівнювати.

Добавлено через 12 минут
Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Вам у пригоді стане біологія бджоли,бджоли саме перше,після відбодови вощини
і засіваня чарунок маткою
рамки,все досконало обслідують і ї аж потім після повного обслідування і шліфовки чарунок,матка засіє засів,не треба преплачувати за роботу,яку бджоли поправлять,при неправильній постановці процесу
Тобто. ви не бачите необхідності у прополісній вощині? - вважаєте це просто маркетинг? Ви нею користувались?

Добавлено через 10 минут
Цитата:
Сообщение от PDD Посмотреть сообщение
Користуюсь вощиною від Домбровського два десятки років, буду використовувати тільки її.
За прополюсовану вощину щось можете сказати чи є різниця між нею і звичайною від Домбровського.

Розумію, що все це дуже суб"єктивно, але хочу почути думку кожного.
Дякую всім хто відгукнувся.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием