Показать сообщение отдельно
Старый 21.02.2015, 08:13   #624
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Задумал я купить рейсмус.........

Цитата:
Сообщение от Voblin_UA Посмотреть сообщение
Но мне мои лёгкие дороже.
тоді Вам потрібен РЕСПІРАТОР, бо пилу в закритому приміщенні завжди вистачає, а
Цитата:
Сообщение от Voblin_UA Посмотреть сообщение
стружкоотсос
це тільки прибирання продуктів переробки і аж ніяк не пилу, тож сам працюю лише в респіраторі і всім раджу - ненехтуйте своїми легенями, до цього мене привчила дубова пилюка, бо дуже вона вже ж їдюча, тоді коли сосна пахне - але той запах може бути привезений з житомирщини, волині, я думаю нагадування зрозуміли, про цінність такого пилу.

Добавлено через 26 минут
Цитата:
Сообщение от Voblin_UA Посмотреть сообщение
можно взять пусть в некотором роде разносортицу, но сухую обрезную, пусть и с дырками от гвоздей, зато за 800-1000 гривен за куб - это бой тары.
П.С. траплялося мені таке добро, європіддони дешеві, правда ініціатива була товаришева - організувати їх збут, але коли взнав їхню історію сказав - пас, зберігалися вони новесенькими невживаними але на другому за величиною в колишньому СССрі складі хімзахисту рослин, це те що на поверхні, що під землею до цього часу таємниця, (куратори будівництва були в каракулевих папахах), вже й бази тієї немає а запах в ангарах залишився спецефічний, що й відбило бажання участі в такому бізнесі, тому до вживаного слід ставитися уважно, пам"ятаючи для чого його хочемо використати.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 21.02.2015 в 07:56.
верес вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
amator (05.03.2015), Dimitr (21.02.2015), tigor (21.02.2015), Urik (21.02.2015), Ворон (21.02.2015), МедАль (21.02.2015)