Показать сообщение отдельно
Старый 07.03.2015, 20:32   #141
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1088
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Управление эл. приводом для медогонки на MEGA8 своими руками...

Цитата:
Сообщение от SERGE Посмотреть сообщение
над этим режимом я сечас и веду работу. Я думаю такой алгоритм будет кстати: плавный разгон до мин. оборотов - качаем время - потом растянутый разгон (как вы и писали). только сколько нужно времени для растянутого разгона? до максимальных оборотов - и потом крутим время на максимальных оборотах. Все реально сделать!
SERGE, варіант з плавним наростанням обертів було би мабуть непогано, але якщо це складно реалізувати, то мабуть досить вибрати варіант з багатоступеневим нарощуванням обертів, беручи до уваги те, що Ви вже сказали, що це не так вже й складно.
Тож, якщо роздробити весь діапазон необхідних обертів від min до max
на декілька ступенів та враховуючи що є ще плавний перехід з ступені на ступінь з часом t то такий алгоритм керування обертами мабуть буде несильно відрізнятися від плавного безступеневого нарощування обертів. Тут лише питання кількості ступенів, як для моєго проекту медогонки то при діаметрі ротора 920 мм розрахункова швидкість обертання має бути 400 об/хв, але для того, щоб недопустити руйнування рамок думаю, що стартова швидкість має бути в межах від 50 до 70, це буде перша ступінь, а от наступні можна зробити з інтервалом в +50 обертів, тобто "100", "150", "200", "250", "300", "350", "400", отже виходить 8 ступенів, ступені при такому керуванні можуть тривати від 0,5 до 2-3 хв, а весь час вікачування 10- 20 хв, можливо скажете, що це вже занадто, але при такому режимі центрифугування мабуть можна буде повністю уникнути руйнування рамок і разом з тим досягнути максимального виходу меду з рамок при різних умовах як температури так і густини меду, таке моє бачення роботи хорошої медокачки.
П.С.Програмування контролєра на хордіальне центрифугування мені непотрібно.

Ще одне побажання при такій кількості ступенів і малій різниці між ними, мабуть булоби добре передбачити пристрій контролю і індикації обертів, або можливо ще інший варіант, фіксована різниця між ступенями, з програмуванням лише тривалості ступенів, всіх за один прийом.
__________________

39 ОДШБр

Последний раз редактировалось верес; 07.03.2015 в 20:40.
верес вне форума   Ответить с цитированием