Показать сообщение отдельно
Старый 17.08.2015, 21:46   #691
ELIGIT (Алекша)
Бывалый
 
Аватар для ELIGIT (Алекша)
 
Регистрация: 22.11.2014
Пчелостаж: 16
Пчелосемей: 1
Ульи: 230X2+145. 145.
Адрес: Україна. Вінницька обл. м.Ладижин.
Возраст: 28
Сообщений: 1,513
Сказал(а) спасибо: 1,349
Поблагодарили 331 раз(а) в 92 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 90
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 4
Закачек: 0
Вес репутации: 224
ELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутациюELIGIT (Алекша) имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Высокие медосборы на слабых взятках

Цитата:
Сообщение от ЛАВ Посмотреть сообщение
Сообщение от RVAnat
Я предлагаю сделать отводок отводок на тех рамках, которые были в изоляторе, а потом, уже в августе, присоединить к основной семье.
Понял. А что нам это даёт? Пчёл к зиме нам хватает и без этих дополнительных рам с пчёлами, а вот хлопот, поверьте, прибавится! Ещё, кроме всего,ослабим отводок, который будет хуже работать на медосборе.
+2-4 рамки бджіл " зимньої генерації " було б дуже доречно додати в основну бджолину родину

Відповідно інший старт звесни - відповідно інший результат на взятках,
більше хлопот - воно того варте
Але так ця технологія стане більш подібною технології по Цебро.

Хоча " проблем " не так і багато випливе із цього - всього навсього додаткова тара - 1 медово\пергова рамка,2-3 СУШНИНИ+ВОДА, 2 з засівом і маткою яка б мала задаватись\подаруватись = матка попрацює на основну родину зайві 2.5-3 місяці - а це суттєво
Хоча це лише думки вголос, кожному своє, стільки людей стільки і думок, УДАЧІ і НАДОБРАНІЧ ВСІМ.

Добавлено через 6 минут
І ще одне.
Пане Лав, чи не намагалися Ви позбутися " проблеми " з виламуванням свищових маточників? Як на мене - цей нюанс не дасть одній людині обслуговувати більше 200 сімей, Я майже всю другу половину дня осмислював певні нюанси Вашої схеми, якщо дозволите її так назвати, так як Ми плануєм тестувати з весни цю технологію, і як не дивно Я хочу все проаналізувати, є певні "ІДЕЇ" які дозволять не тратити час на вилом свищів, ще 1 партія " думок вголос ".
__________________
Почавши розводити бджіл, людина взяла на себе відповідальність про їх збереження. Eligit ©

Последний раз редактировалось ELIGIT (Алекша); 17.08.2015 в 21:42. Причина: ...
ELIGIT (Алекша) вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
RVAnat (17.08.2015), ЛАВ (17.08.2015), Санек)))) (17.08.2015)