Показать сообщение отдельно
Старый 07.09.2015, 11:44   #617
gvf
Бывалый
 
Аватар для gvf
 
Регистрация: 07.08.2011
Пчелостаж: >1
Пчелосемей: 10+
Ульи: Корпусні
Адрес: УКРАЇНА, Чернігівщина
Возраст: 68
Сообщений: 789
Сказал(а) спасибо: 390
Поблагодарили 1,285 раз(а) в 333 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 17 сообщениях
Файловый архив: 11
Закачек: 0
Вес репутации: 328
gvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутациюgvf имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

МедАль, дякую за ще один чудовий фільм по альпійцю Н=108. Але виникло запитання, думаю, що воно потребує більш детального освітлення на форумі. Це закормка в зиму медовою ситою. Для мене зрозуміло, що цукровий сироп - бідна їжа, вона дає тільки енергію. Але ж багато бджолярів закормлюють бджіл в зиму цукром. Головне, щоб не весь мед був відкачаний і до обльоту бджоли з'їли весь цукровий мед, це в ідеалі хотілося б так.
Цитата:
Сообщение от GOST Посмотреть сообщение
Сейчас моя задача сделать улики и найти место под пасеку.
А дальше , надеюсь на Вас , на Ваши пошаговые инструкции . То есть дистанционное управление Вами мной и моими руками.
Заранее извеняюсь вопросов к Вам будет очень много . по всяким дурацким мелочам-( на Ваш взгляд). Но хочется чтоб все получилось.
Не міг пройти мимо репліки. За зиму потрібно проштудіювати всю цю гілку форуму, тоді більша половина питань відпаде сама по собі. В першу чергу я б порадив скопіювати і роздрукувати всі пости Олексія Володимировича (можливо ще чиїсь цікаві пости) - в сезон буде не до перечитування. В перший рік потрібно робити так як у льотчиків-інструкторів - " Делай как я". Яскравий приклад - ситуація з лавандовим маслом на поролоні. Потім вже на свій страх і розсуд робіть як заманеться. До речі, в цьму році купив пластинки "Флувалидез" і там надрукований склад діючих речовин на пластину:
1. Масло лаванды - 60 мг;
2. Масло розмарина - 80 мг;
3. Масло чабреца - 60 мг;
4. Тау-флувалинат - 80 мг.
Я, особисто, всі фільми Олексія Володимировича копіюю в свою фільмотеку бо мобільний інтернет в мене в селі слабкий (2 G) та й трафік теж ніхто не відміняв.
А дзвонити, відволікати людину від якихось справ не завжди доречно.
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни.
gvf вне форума   Ответить с цитированием
9 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (13.09.2015), gendevyatka (05.10.2016), GOST (07.09.2015), grigzav (22.12.2017), serg2121 (28.12.2017), Vova2015 (17.01.2017), ЛьЮ (27.03.2016), Фанта (30.12.2016), Федот (15.01.2016)