Показать сообщение отдельно
Старый 17.07.2014, 22:57   #361
Romun
Бывалый
 
Аватар для Romun
 
Регистрация: 24.09.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 15
Ульи: Дадан 12+напівкорпуси
Адрес: Полтавський р-н, с.Кашубівка
Сообщений: 219
Сказал(а) спасибо: 322
Поблагодарили 420 раз(а) в 96 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 44
Закачек: 0
Вес репутации: 194
Romun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какой улей выбрать

Чим більше працюю з 12-ти рамочним Даданом з магазинами тим більше мені він подобається. Поки сім'я незначної сили (весна або відводок) маємо всі переваги лежака. Все наглядно і під контролем, пошук матки чи зробити відводок, контроль засіву, перевірка кормів... Як тільки сім'я досягла в розвитку 12 рамок дадана йде робота полукорпусами. Перший полукорпус, другий в розріз, по силі сім'ї третій. Ніяких решіток, гніздо велике - як правило матка на верх не йде або зачервлює пару полурамок. Магазинна суш відповідно служить довго. Темні рамки з гнізда зручно заміняти при скороченні в осінь. Ще одна знахідка - це для магазинної рамки даданівську вощину розрізаю на три рівні частини, ніяких відходів, в рамці вільний простір добудовують трутневими комірками, оскільки вони виключно під мед, то це навіть перевага.

Все поглядаю в бік рогатих Паливоди, але не складається в мене картинка роботи з ними.
Romun вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Andruhan (19.07.2014), leonid.k69 (05.11.2014), tigor (19.01.2015), vodolej (18.07.2014), Василий Николаевич (18.07.2014), МЭД (17.07.2014)