Показать сообщение отдельно
Старый 03.09.2015, 01:31   #228
yuriypolischuk
Активный участник
 
Аватар для yuriypolischuk
 
Регистрация: 06.04.2015
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 7
Ульи: лежаки, альпійці (108)
Адрес: Україна, Вінниця
Сообщений: 127
Сказал(а) спасибо: 96
Поблагодарили 26 раз(а) в 12 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 9
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 119
yuriypolischuk скоро станут замечатьyuriypolischuk скоро станут замечать
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от Борода-1 Посмотреть сообщение
Весь світ давно інвертує сироп для бджільництва за допомогою інвертази саме тому що це дає можливість мінізувати утвореня ОМФК.
Описані Вами технології більше підпадають під хімічний метод "інвертованого цукру"
а Ви який метод використовуєте для інверсії?
ще скажіть що там проходять хімічні реакції тільки з утворенням інвертного цукру.

Цитата:
Сообщение от Борода-1 Посмотреть сообщение
Для контролю відсотку інвертування цукрів можливе тільки лабораторне дослідження.
от я й хочу дізнатись, яким чином Ви визначаєте відсток інверсії та стверджуєте що пройшла інверсія із перетворенням сиропу в "інвертний цукор"

Цитата:
Сообщение от Борода-1 Посмотреть сообщение
Ось посилання на мій пост 6 років назад на іншому форумі http://tochok.info/forum/index.php?/...ment=16052:ah:
посилання блоковане

Цитата:
Сообщение от Борода-1 Посмотреть сообщение
Ось рецепт болгарського сиропу http://beesmarket.com/download/flaer-1.pdf
то не рецепти, то готові кормові суміші
вони мені нагадують премікси для свиней та ВРХ
склад там чисто відсотковий, ненормований

концентрації тимолу, йоду (розчинник калій йодистий), комплекс вітамінів зрозумілий - там же є той самий В12 (кобальтовмісний),

а от навіщо вони додають туди Tribulus terrestris ???

Tribulus terrestris — рослина, росте в країнах з тропичічним і помірним кліматом, екстракт його широко застосовується традиційною медициною Балкан, Індії і Китаю. Особливо активно вивчався в 70-ті роки в Болгарії. Спочатку зарекомендував себе, як сильний засіб підвищення потенції (особливо серед вищої партійної еліти Болгарії), внаслідок — як ефективний стимулятор силових й швидкісних показників при підготовці спортсменів-олімпійців. Мітить цілИй спектр біологічно активних речовин — сапоніни, протодіосцин, флавоноїди, алкалоїди, які самим плідним чином впливають на работу всіх систем організму.

в мене вже просто нема слів - комерція там також "продуктивно процвітає" як і в Україні

цікаво а післядія препарату досліджувалась?
а те що там банальна хімічна суміш сахарози, фруктози і глюкози то сумнівів немає

то НЕ рецепти!!!

на етикетці банки майонезу, кетчупу чи інших продуктів Ви теж бачите рецепти???

PS: мабуть пости треба перенести в іншу тему, тут тематика про альпійський вулик
__________________
У будь-якій справі має бути використаний науковий підхід та практичні навички

Последний раз редактировалось yuriypolischuk; 03.09.2015 в 01:34. Причина: крапки, коми
yuriypolischuk вне форума   Ответить с цитированием