Показать сообщение отдельно
Старый 03.01.2016, 10:02   #1163
верес
Бывалый
 
Аватар для верес
 
Регистрация: 15.03.2013
Пчелостаж: 5
Пчелосемей: 10
Ульи: БКМФ
Адрес: Україна, ВІнницька обл. г/к пш 49*05'; сд 28*17'. внм 244 м.
Возраст: 64
Сообщений: 8,416
Сказал(а) спасибо: 7,825
Поблагодарили 5,313 раз(а) в 1,357 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 344
Сказали "Не согласен!" 201 раз(а) в 150 сообщениях
Файловый архив: 52
Закачек: 0
Вес репутации: 1087
верес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутациюверес имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бакфаст порода пчел

Цитата:
Сообщение от amator Посмотреть сообщение
опыта у меня доказывать и спорить с Вами нет.
я також попусто нелюблю, мабуть тому, що невмію, неволодію "красноречием", а в випадках без практичних фактів взагалі вважаю це за дурний тон.
Маю свій досвід з бакфастом, мізерний, але негативний, я про нього вже писав - нагадаю ще раз, при однакових рівних умовах куплені бакфасти набравши сили достатньої щоб зимувати, раптово просіли, і до зими недожили - місцеві (все з того що раніше, в інші роки прилетіло -пасіка розведена з роїв), нормально пішли в зиму. Нагадаю, я не ас, байок розповідати ненавчений, нікого, і ні що, не стараюсь опустити нижче плінтуса, але такий мій перший досвід і пояснення йому поки що незнайшов.
Але гаразд з моїм невдалим досвідом, но, цікавлячись бджільми ще за довго до практичного знайомства з ними, я засвоїв таке, що зтворити новий тип, чи як тут дехто називає - породу нової бджоли, неможливо, небуду заперечувати що можливо я невірно засвоїв прочитане, чи то викривлення тлумачення радянської літератури, але і досі хочеться зрозуміти за якими такими особливостями бакфастам вдається наносити в рази більше меду та ще й з ранніх медоносів, хоча читав тут, на форумі, що і нашим регіональним, вдається набрати акації по 80 кіл, це ж скільки нектару сім"я має натаскати кожний день при такому результаті, правда я відразу за ручку, калькулятор, і незміг чисто механічно вийти на такий результат, за висхідні дані (теоретично) взя силу сім"ї 6 кг, тривалість медозбору 12 днів, густі зарослі акації, але незходиться, тому інколи так і хочеться зв"язати руки, ну як в випадку з рибаком, але згадую, які він вийшов з ситуації і показав очі, від впійманої риби,
тож нехай пробачають мені всі хто за, і всі хто проти, але я для себе нетямущого в бджолах, хотівби почути таке;
-за рахунок чого бакфасти так переважають місцеві види. От просто, хочеться побачити арефметичне порівняння, наших і бакфастів, з розкладенням по поличках ,їхніх переваг і недоліків наших. Повірте чисто по людськи хочеться, не для критики , а для розуміння самого моменту, деж собака зарита.
__________________

39 ОДШБр
верес вне форума   Ответить с цитированием
13 пользователя(ей) сказали cпасибо:
amator (03.01.2016), balian (03.01.2016), Bee_Keeper (03.01.2016), Dimitr (03.01.2016), Siemens (03.01.2016), Urik (03.01.2016), Берендей (03.01.2016), Волкотрубенко (03.01.2016), вэн (03.01.2016), Олег к (03.01.2016), Патриот17 (04.01.2016), Сергій К.П. (02.06.2016), Юрий 63 (05.01.2016)
Пользователь сказал "Не согласен! (а)" - за это сообщение:
ЖекаЛях (04.01.2016)