Тема: Карника
Показать сообщение отдельно
Старый 08.10.2017, 11:37   #18
Ворон
Бывалый
 
Аватар для Ворон
 
Регистрация: 14.04.2012
Пчелостаж: 25
Пчелосемей: 60
Ульи: ,вулик
Адрес: Україна.
Возраст: 53
Сообщений: 13,237
Сказал(а) спасибо: 8,379
Поблагодарили 19,422 раз(а) в 4,861 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 714
Сказали "Не согласен!" 285 раз(а) в 220 сообщениях
Файловый архив: 75
Закачек: 0
Вес репутации: 2752
Ворон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутациюВорон имеет неукоснительную репутацию
Wink Re: Карника

Цитата:
Сообщение от davolodya Посмотреть сообщение
Для того, щоб небуло дочок від F5, і купується матка ШО, вона чистопородна і від відомих батьків, дочки від неї прогнозовані в 1-2 поколіннях. Такої материнки вистачає в середньому на 2 роки, якщо повезе, то на 3-4, далі купується нова і так по кругу.
В будь-якому випадку чистопородні бджоли дадуть більше продукції, ніж місцеві гібриди, де перемішалося все, що можливо.
Рояться всі бджоли, навіть хвалений бакфаст, просто роїння у всіх по-різному виражене, одних досить розширити, а інших , щоб вивести з ройового, обов'язково ділити
Як казав мудрець,ваше право,але я не готовий викидати купу грошей щоб починати постійно все з нуля,краще буду розводити своїх,які підходять мені по корисних ознаках,в кожного свій шлях.
__________________
Вік живи,вік учись.

Последний раз редактировалось Ворон; 08.10.2017 в 11:40.
Ворон вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Александр Днепр (07.02.2020), вэн (08.10.2017), МЭД (08.10.2017)