Показать сообщение отдельно
Старый 02.04.2018, 00:11   #79
novichok
Бывалый
 
Регистрация: 29.11.2013
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 40
Ульи: Рут, дадан
Адрес: Харьковская обл. Дергачи
Возраст: 47
Сообщений: 846
Сказал(а) спасибо: 352
Поблагодарили 771 раз(а) в 271 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 35 раз(а) в 21 сообщениях
Файловый архив: 19
Закачек: 0
Вес репутации: 246
novichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутациюnovichok имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Что лучше покупать: пакет или семью?

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
Спитайте пакетчиків форуму,хто вам продасть в кінці квітня пакет з чотири рамками розплоду,і його ціну,ащо бувають пакети на початку травня з неплідками,таке чую вперше,саме раніше робив вдводки,це початок травня,але я мав в арсеналі критий розплід від основних сімей,для підсиленя відводків,бо інакше прийшлосяб туго.
Ви дуже неуважнi
1) минулого року я вже мав пакет на 4 рамки розплоду в останнiй день квiтня;
2) вiн був дорогий, але:
окупив свою цiну I принiс прибуток, + вiд нього були забранi чотири рамки розплоду, + + цього року живий-здоровий;
3) я не писав, що брав пакети з неплiдками (i вiд Вас вперше таке почув);
4) я пишу про свiй досвiд, а не теоретичнi мiркування, якщо Вам дуже потрiбно посперечатися, то хоча б читайте уважно
novichok вне форума   Ответить с цитированием
4 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (02.04.2018), rpm (02.04.2018), АНД (02.04.2018), Волкотрубенко (02.04.2018)