Показать сообщение отдельно
Старый 06.05.2016, 09:48   #13
vodolej
Архивариус
 
Аватар для vodolej
 
Регистрация: 15.09.2011
Пчелостаж: 36
Пчелосемей: 20
Ульи: лежаки дадан, двухкорпусные дадан
Адрес: Украина, Днепропетровская, Кривой Рог - Макорты
Возраст: 75
Сообщений: 7,928
Сказал(а) спасибо: 5,100
Поблагодарили 14,705 раз(а) в 3,561 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 106
Сказали "Не согласен!" 260 раз(а) в 178 сообщениях
Файловый архив: 64
Закачек: 294
Вес репутации: 2025
vodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутациюvodolej имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Штучне роїння (Т.Ф. Таранов 1947), абортація рою.

МедАль, Немає в мене там нічого огульного, ви перебільшили.
Питання на яке я загострюю увагу це те що ми самі допускаємо створення проблеми (роїння) а потім розписуємо варіанти боротьби. Вважаю що якщо правильно працювати з бджолами то про роїння не буде взагалі ніякої мови.
N.B.На початку свого бджільництва я так і працював. Визначав найкращу сім'ю, доводив її до роїння а потім на ройових маточниках робив відводки і таким чином виводив маток для своєї пасіки. А потім кожної весни майже всі сім'ї входили дружньо в ройовий стан і починалась боротьба, запара. Наспрвді ж то була дуже велика та зайва робота. А корифеї писали та й досі пишуть:"Найкращі матки це ройові матки".
Сьогодні в мене алгоритм інший. Ройові маточники разом з їхньою маткою зищуються. Ніякі рої не збираю. Матки або купуються або виводяться самостійно тільки не з ройових. Далі моя формула : Під час робочого сезону в вулику не повинно бути такої ситуації коли бджолам нікуди складати нектар а матці нікуди вікладати яйця. І вже останні 10 років на моїй пасіці ніякого роїння
__________________
Подвергайте все сомнению!
Володимир Іванович Приходько
vodolej вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
kovivi (06.05.2016), xalik (06.05.2016), анна сергеева (06.05.2016), МедАль (06.05.2016), михалыч1 (06.05.2016)