Показать сообщение отдельно
Старый 28.03.2015, 22:31   #36
Romun
Бывалый
 
Аватар для Romun
 
Регистрация: 24.09.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 15
Ульи: Дадан 12+напівкорпуси
Адрес: Полтавський р-н, с.Кашубівка
Сообщений: 219
Сказал(а) спасибо: 322
Поблагодарили 420 раз(а) в 96 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 44
Закачек: 0
Вес репутации: 194
Romun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутациюRomun имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Струбцины для сборки щитов

Цитата:
Сообщение от віталий Посмотреть сообщение
Якщо б ця струбцина після прогинання не поверталась на місце - це була б погана струбцина. А так то топекс в категорії ціна-якість чудова струбцина, провірено мною.
Вже викинув дві викрутки з храповиком фірми Topex, при чому одна вийшла з ладу майже одразу після покупки. Не довіряю даній фірмі, можливо тільки мені з нею не щастить.

Струбцина на 25 см взагалі несерйозна... гнеться як лук, зусилля нормальне прикласти неможливо.

В моєму розумінні струбцина не повинна прогинатись взагалі. Є в мене й така, найдешевша з "епіцентру" червона з чорним, але при покупці треба уважно дивитись, може відпадати упор.

Спілкувався на ринку з продавцем струбцин, сам торгує Topex в тому числі. Агітував мене зробити з листової сталі, треба зварювання і токар, каже що дошки стискає в гармошку і нічого не прогинається. Порадив йому зайнятись виготовленням з подальшим продажем. Вернувся з ринку з пустими руками
Romun вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
АНД (18.11.2015)