Показать сообщение отдельно
Старый 23.12.2015, 21:49   #20
Сезик
Бывалый
 
Регистрация: 25.12.2013
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 60
Ульи: дадан и лежак
Адрес: Словянский район
Возраст: 51
Сообщений: 2,713
Сказал(а) спасибо: 2,502
Поблагодарили 942 раз(а) в 200 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 25
Сказали "Не согласен!" 13 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 6
Закачек: 0
Вес репутации: 0
Сезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутациюСезик имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Линия для розпечатки меда.

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
не все так страшно, як що захотіти

наведу свій приклад, правда не з досвіду бджоляра.
Було це років з 13-14 тому точніше непам"ятаю, але ...
захотілося мені мати стрічкову пилораму, тоді в Вінниці їх було на пальцях рук місця хватилоби, ціна на готову дешевше 20 000 грн небуло, тай примітив такий почала випускати Калинівка, МАШзавод,але сиренька),
Походивши по Вінниці,і надибав те, що впало мені в око,(Польська, по ліцензії ФРГ, рік розробки 1943, так мені сказали робітники), "Калинівка відпочиває, достатньо було одного разу щоб все "зфоткати очима" бо другий раз вже не пустили, самотужки намалював, роздав креслення, сам все зібрав - пиляє вже 12 років, але найголовніше що хотів сказати собівартість її виготовлення (без моєї праці) 1250 грн, це з ел/мотором на 7кВт за 500грн. і вийшло в мене не гірше заводської, так що і зараз вже є проект в ескізах лінії по розпечатці несхожої на польську, буде дешевше і не гірше., просто невистачає рук і часу. пока вулики та бджоли.
Ну как есть ли какие разработки по линии для роз печатки?
Сезик вне форума   Ответить с цитированием