Показать сообщение отдельно
Старый 13.07.2018, 22:19   #3709
Leytenant
Бывалый
 
Регистрация: 14.07.2016
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежаки, Дадан+145
Адрес: Киевская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 55 раз(а) в 26 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 113
Leytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форуме
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Добрий вечір! Допоможіть з пошуком причини, можливо хтось мав досвід. Біля одного з вуликів (корпусного, стоїть ганеманівська решітка) на землі наявні 50-100 мертвих бджіл. Серед них багато трутня. Запах стоїть якоїсь падолі. В самому вулику ніяких запахів немає, сім’я сильна, займає 2 корпуси по 10 даданівських рамок і 1 магазинний корпус, молода матка, добре мед носить, тягне вощину, розплід різновікових, рівний. Дивлячись у вулик - в мене не виникає жодних питань до сім`ї, а запах біля вулика - то жах! Коли нічого не ворушу там, запах не відчувається, але сьогодні ввечері косив автокосою, то як пройшовся перед льотком - то чуть не впав від смраду! Таке було і на кочівлі, повернувся додому - те саме. Явно є проблема. А от яка - не знаю. На кочівлі стояла ганеманка, піднімав печатний розплід над нею, а льоток верхній не відкривав. Потім помітив, що виходить трутень і не може облетітись, бо не проходить через решітку. (Це мій перший досвід з корпусними вуликами). Льоток відкрив, а запах «списав» на померлого трутня, якого викинули потім біля льотка. Зараз льотки відкриті і моя версія не підтвердилась. Серед мертвих бджіл біля льотка дуже багато трутня. Може він давати такий аромат на сонці? Допоможіть порадою!!! В сім’ї всередині все добре.
Leytenant вне форума