Показать сообщение отдельно
Старый 01.01.2018, 21:32   #160
Володимир Jos
Бывалый
 
Аватар для Володимир Jos
 
Регистрация: 28.05.2015
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 17
Ульи: Дадан 10-12 рамок.
Адрес: Україна, Херсонська обл. Самий південь...
Возраст: 55
Сообщений: 3,633
Сказал(а) спасибо: 3,155
Поблагодарили 2,409 раз(а) в 396 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 20
Сказали "Не согласен!" 11 раз(а) в 7 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 532
Володимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутациюВолодимир Jos имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Отзывы о бакфасте на наших пасеках

Цитата:
Сообщение от Граніт Посмотреть сообщение
Семьи нужно сокращать и закармливать не давая возможности маткам червить.
Наскільки я зрозумів, із свого, ще маленького досвіду, бджоли все рівно, навіть на повномедних рамках, роблять ложе. А від часу збору гнізда в зиму, як не крути, а вже пройшло два місяці. І цей час вони щось їли. так що місця, куди яйце покласти, знайдуть, якщо захочуть. Я цього року не загодовував цукром. Сім"ї пішли в зиму на суміші соняшникового і гречаного меду. Це моя третя зимівля. Перша була практично на сиропі. меду просто не було, розділив два пакета на три відводки, друга по третині соняшникового, гречаного медів, і третини сиропу. Цього року тільки на меді. до речі, остання матка, яка в мене обліталась, бакфаст від Броніславовича, сіяти перестала десь на рівні з карпаткою, і ще якимись..Породи не знаю, весною купляв сім"ї. А дочки від б21 від Татоміра строчили до останнього. Я ще й з поверненням з кочовки, зробив кілька разів стимлюючу підгодівлю сиропом ... А тут аномальне тепло. і гречка цвіла практично до жовтня. От вони і старались, як могли.
Володимир Jos вне форума   Ответить с цитированием