Показать сообщение отдельно
Старый 01.01.2015, 19:42   #34
Злой Сашка
Бывалый
 
Аватар для Злой Сашка
 
Регистрация: 27.10.2011
Пчелостаж: 2
Пчелосемей: 19
Ульи: Дадан, многокорпусные ППУ.
Адрес: Украина, Киевская обл.
Возраст: 50
Сообщений: 539
Сказал(а) спасибо: 156
Поблагодарили 1,301 раз(а) в 288 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 4
Сказали "Не согласен!" 14 раз(а) в 11 сообщениях
Файловый архив: 10
Закачек: 0
Вес репутации: 311
Злой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутациюЗлой Сашка имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Заточка ножей ножевого вала. Как надо?

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
зрозуміло, на фірмі класно (умовно), а якщо в більшості таких можливостей немає, і найперше, що стає на заваді - це відсутність таких фірм, або вільного доступу до них, то що робити в таких випадках...
Ну вибачте, що я проживаю у столиці, та маю змогу порівняти...
До речі, а ви запитували???? Про те, чи можуть Вам, таку послугу зробити??? Ні.... То може варто просто запитати, адже "за спрос по лицу...." як кажуть
Є у мене один знайомий дідуган, ще той хитрун та винахідник (столяр все життя біля станків), так у нього цих приспособ було пів гаража. Якось я познущався над ним і взяв його ножі і дві пили та й відвіз на заточку.... Повикидав він ті приспособи, а я, тепер маю клопіт - возити дідугану інструмент на Київ.
Взагалі, з Вашого посилу, із сарказмом, мені здалося, що Ви пропонуєте мені із Києва знайти можливісь, нагострити інструмент у Вінниці, хоча думаю, що до Жмеринки Вам буде ближче.
__________________
Якщо вовка годують ноги, а мене бджоли, то хто тоді Я???

Последний раз редактировалось Злой Сашка; 01.01.2015 в 19:44.
Злой Сашка вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Ворон (01.01.2015)