Показать сообщение отдельно
Старый 28.09.2016, 11:09   #36
MaXUA123
Бывалый
 
Регистрация: 22.11.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 20
Ульи: лежак, дадан
Адрес: Решетилівка
Возраст: 38
Сообщений: 556
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 369 раз(а) в 152 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 204
MaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Погрузка ульев

Цитата:
Сообщение от gru.v Посмотреть сообщение
не цікавився, але думаю не дешево, там є варіанти з механічним керуванням, таке завантаження легше на руки але думаю значно довше, особливо при механічному підході, хоча можу помилятись (з точки зору завантаження на легковий причіп)
можна загуглити і знайти магазини, що продають таку і подібну конструкцію в Україні
Я колись гуглив-гуглив і нічого не міг знайти, крім маніпуляторів на пару тон. Видно українці сотню другу кг і так перетягнуть без крана.
А на пасіку в пару сотень сімей такий кран буде саме то. Сам грузиш і особо не напрягаєшся.
Я вже думав хлопців що машини ганяють підключить може десь в європі знайдеться такий кранчик, а ще краще з причепом.
MaXUA123 вне форума   Ответить с цитированием