Показать сообщение отдельно
Старый 14.09.2017, 11:48   #868
bee-beep
Забанен
 
Аватар для bee-beep
 
Регистрация: 11.06.2017
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 2
Ульи: ППС,ППУ, 10 рам 300+145.
Адрес: Київська область,с.Гореничі.
Сообщений: 3,727
Сказал(а) спасибо: 2,747
Поблагодарили 3,934 раз(а) в 1,074 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 23 раз(а) в 18 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 0
bee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутациюbee-beep имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рогатый улей

Цитата:
Сообщение от Scooter Посмотреть сообщение
ось і мій варіант рогатого вулика .спробую по методу лаврова.
1)я подивилась в ютуб канал Ярослава Мухи і його аргументи за українську рамку. І як він розчихвостив Даданівську рамку в хвіст і гриву)))особливо по зимівлі.
2)почитала агрументи Лаврова, дам де укр. рамка низ + зверху надставка на 145? правильно.
3)потім Цебро(всі його відео на ютуб),всі знають з якими вуликами він працював. Він сказав- ви своїми магазинами знищуєте бджолу чи щось типу такого.
4)Потім подивилась Егошина, де вулики повність на 145 рамку і його аргументи за цей вулик.
5)чоловік десь нарив мені і привіз корпуса на даданівську рамку. По 12 рамок в корпусі (добра душа) А взагалі сказав, просимислові пасіки Німеччини працюють на 145 рамці,мабуть хтось сказав йому. Де я і де промислова пасіка)))))
І я "пАд сталом".
Лежак мені не подоється, громізкий "дерев*яний макінтош"
Хочу змінити на інші, можливо-можиливо , але ще не факт на ППУ. А думок, який вулик найзручніший... тьма...

ЛЮдииии,який вибрать???? враховуйте, що в мене досвіду ажжжжж 1 сезон.Але, все таки не хочеться потім знову перестибувать на інші. По-честному, то я кинула око на вулики повністю на 145 рамку. І якщо все піде, так як я хочу, то прийеться вивозить їх.Більше 30 я тут не вижму нормально , на стаціонарі.


P.S.маю надію, що нічого не напутала з розмірами рамок. Якщо не так, виправте.

Последний раз редактировалось bee-beep; 14.09.2017 в 11:56.
bee-beep вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (15.09.2017), верес (14.09.2017)