Показать сообщение отдельно
Старый 26.10.2012, 23:28   #1
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Благодійність

Як мені Вас жаль... хоча по телевізору цілодобово твердять що в нас стабільність та добробут,думав хоч на сході - рай. Я сам покладав і покладаю великі надії що продам весною пакети,зароблю грошей,віддам борги... Справа в тому шо в нас під новий рік(28.12.2011) родився другий синочок Мішка,родився з вродженою вадою хребта,тоді ці роди в Києві мені обійшлись в чималу копійчину. В серпні зробили операцію (в інституті дитячої нейрохірургії м. Києва),а через 2 тижня другу. Нів*якому разі щоб Ви не подумали що я в когось прошу гроші, просто наболіло. В сумі дві операції обійшлись мені 24 тис гривень, з яких 18тис ми зібрали своїх грошей а 6 позичив. Дві операції - нічого не допомогли, на цю середу будуть робити третю, вирішальну операцію,і звісно грошей немає,і нема навіть в кого позичити. Але світ не без добрих людей - сьогодні зателефонували з Америки і повідомили що всі заробітчани з нашого села збирають гроші на операцію для Мішки, вже зібрали 700$,а планують зібрати та вислати 1500-2000$. ЧУДО!!! Дуже мені хочеться щоб наш Мішка ходив своїми ніжками по землі,а не був б прикутий до інвалідної каляски. Прошу друзі пасчники - помоліться за раба Божего, младенця Михаіла. Щиро вдячний всім .
Знаю шо це не по темі бджолпакетів, прсто хотілось виговоритись. Прошу модераторів перемістити моє повідомлення у відповідну тему, а згодом і видалити. Віталій.
віталий вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
beekeeper (18.11.2012), Serioga (27.10.2012), Мирошнык (27.10.2012)