Показать сообщение отдельно
Старый 22.07.2018, 09:04   #3806
seim
Бывалый
 
Регистрация: 10.02.2016
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 30+
Ульи: лежак 16, 22, 24 рам, дадан 12 рам
Адрес: Украина, Сумская область
Возраст: 42
Сообщений: 3,857
Сказал(а) спасибо: 1,650
Поблагодарили 3,611 раз(а) в 1,349 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 41
Сказали "Не согласен!" 243 раз(а) в 146 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 654
seim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутациюseim имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Сейчас на пасеке 2018

Цитата:
Сообщение от Gnat Посмотреть сообщение
Був на пасіці.Взявся покосити ручною косою, карпатка дала жару, бакфаст спокійний . Одна сім"я карпатки в ройовому, робив огляд матка на очах виходила. Маточники всі позривав, маток які вийшли шкода давити зробив відводки.Карпатка в ударі дуже агресивна , я хотів плюнути і закінчити огляд, але треба було все доробити. Огляд бакфаста мене потішив відводки набрали силу 10 рамок ніхто не вжалив, буду ставити другі корпуса.Роблячи огляд баків карпатка далі хотіла мене дістати, получив штук 20 в руки))).

Взяток є свіжий нектар льється з рамок.Дуже багато будяка біля пасіки, золотарник місцями починає цвісти.
Агресивність карпатки думаю пов'язана с наявністю інших пород в вашому регіоні зокрема бакфасту. Зараз це вже умовна назва помісі бджіл "карпатка". Бо карпатка миролюбива бджола. І сім'ї з тими матками яких Ви помістили у відводки можуть бути ще агресивніші якщо ці матки спаруються з трутнями бакфаст. Це моя така думка з приводу підвищення агресії місцевої бджоли на основі карпатки. Раніше карпатка такою агресивною у вашому регіоні не була?
seim вне форума  
Пользователь сказал cпасибо:
flycom (27.07.2018)