Показать сообщение отдельно
Старый 07.06.2017, 09:38   #2297
micitm
Активный участник
 
Регистрация: 06.04.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 6
Ульи: Лежак 1 шт.; безфальцевый на 8 145-тих рамок, дно сетка 5 шт.
Адрес: Черниговский район, с. Киселёвка
Возраст: 35
Сообщений: 132
Сказал(а) спасибо: 32
Поблагодарили 116 раз(а) в 44 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 1 раз в 1 сообщении
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 116
micitm имеет неукоснительную репутациюmicitm имеет неукоснительную репутациюmicitm имеет неукоснительную репутациюmicitm имеет неукоснительную репутациюmicitm имеет неукоснительную репутациюmicitm имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Пробував у цьому році виводити з ройового стану нальотом на стару матку і на нову плідну.
Не спрацювало. Щось роблю не так - допоможіть.
1 випадок.
Бджоли роїлися, матка не взлетіла, повернулися назад. Я відразу переножу вулик на нове місце, на старе місце ставлю пустий, з материнського вулика переношу весь відкритий розплід і матку, добавляю суш вощину.
В материському вулику, зриваю всі маточники крім одного і скорочую гніздо. По результату: материнський вулик не позбувся всієї льотної бджоли (матка ще не вийшла),закладають нові маточники. В новому вулику, матки немає (або не знайшов) і присутні маточники.
2 випадок. Вийшов рій грам на 500 20 травня десь зібрав заніс в погріб (рій вів себе спокійно) ввечері заселив в вулик, дав рамку розплоду на сходнях при запуску матку не бачив(думав не помітив). Наступного дня заселений рій злетів з цього вулика залишивши трохи бджіл з розплодом і знову привився збільшившися в розмірі (ті бджоли що залишилися з розплодом переніс я підсилив молодою бджолою і ще двома рамками розплоду і підсадив нову матку прийняли - зараз працює гарний "відводок 1"). Рій зібрав та він вів себе не спокійно, тоді я й подумав шо там нема матки - заселяв в вулик через верх через решітку - матки нема думаю: "може проскочила". Наступного дня знову вийшов цей цей рій і повернувся назад причому не в материнську сімью а в цей вулик що заселив. Тоді язнайшов матку в материнській сімї забрав її в кліточку, забрав весь розплід поставив його в "відводок 1". "відводок 1" поставив на місце материнської сімї. Вулик з заселиним другий раз роем відніс в угол пасіки і струсив, на його місце поставив новий вулик і посадив молоду плідну матку під колпачком, коди і прилетіла вся бджола рою, а частина поллетіла на старе місце у "відводок 1". Та бджоли не прийняли нову матку: випустив черезз 2 дні з під колачка - вбили. Зараз поставив їм маточник - ще не вийшла.
micitm вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
77сем77 (07.06.2017)