Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2016, 18:17   #69
Юрій Чугай
Бывалый
 
Регистрация: 20.09.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 50
Ульи: рогатий рут, 10 рам.
Адрес: Україна, Рівненська обл. Володимирець
Возраст: 37
Сообщений: 1,818
Сказал(а) спасибо: 660
Поблагодарили 2,014 раз(а) в 673 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 185
Сказали "Не согласен!" 62 раз(а) в 47 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 433
Юрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутациюЮрій Чугай имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какие из деревьев можно посадить на месте сосны?

Цитата:
Сообщение от Ursus Посмотреть сообщение
Дякую. В який період уксусне дерево виділяє нектар? Можливо знаєте як воно розмножується? Не знаєте де амфора росте в регіоні Ворзель, Ірпінь, Буча, Гостомель?

Які ще кущі порадите?

У мене на фазенді барбарис коли цвіте - усе обліплено бджолами.

Сприводу липи - це дорого купувати, а підкопати пагони - спеціально ходив виглядав - так і не побачив. В місті липи окультурені "підліску" нема. Певно, що під липами які в лісі ростуть пагони і є, але лісу липового поруч нема на поліссі. Та і поки почне цвісти, то не мало часу пройде.

Щодо акації, їхав по дорозі Клавдієво-Макарів, по сосняку повно акації і чудово себе почуває.
Якої "породи" ваш барбарис? Є в мене далекоглядна ідея створення живого огорожі з нього...
Липових лісів в мене нема зовсім. Саджанці копав на старих колгоспних пасіках (там колись висаджували). Коли закінчились, прикопував весною гілки, осінню оглядав - вже є корінці. Наступної весни садитиму вже їх.
Юрій Чугай вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
АНД (19.12.2016)