Показать сообщение отдельно
Старый 24.07.2016, 21:49   #336
Санек))))
Бывалый
 
Аватар для Санек))))
 
Регистрация: 30.01.2012
Пчелостаж: 6
Пчелосемей: 15
Ульи: Украинка
Адрес: Украина, Черкасская обл., с Замятница
Возраст: 56
Сообщений: 6,160
Сказал(а) спасибо: 4,872
Поблагодарили 3,032 раз(а) в 884 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 28
Сказали "Не согласен!" 63 раз(а) в 52 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 760
Санек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутациюСанек)))) имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Украинская степная порода пчел

Цитата:
Сообщение от юрий84 Посмотреть сообщение
Про злобливість, як пасічник любитель, скільки не займав цю тему зі знайомими пасічниками то враження таке що на це взагалі ніхто й не дивиться я в тому числі (ті злі як собаки а ті ні та й вся розмова), до змінювати породу за для цього я навіть такого не чув серед знайомих(мабуть хто як сприймае, а не як кусають), можливо більшість моїх знайомих (не знаю як там по Україні) тримають не велику кількість сімей(від 5 максимум 50) то й укусів невелика кількість, мабуть готові з цим миритись. Про своїх бджіл можу сказати, що про породу взагалі не те що говорити (тільки змінив на УС від Егошина, взяв 10 плідних маток), мої одні майже чорні, інші якісь жовтуваті, було що поки на городі (за 10-15 метрів) разів 5 вкусять а через тиждень в шортах оглядаеш і не кусають.
А злобливость пчел зависит от многих факторов, самые злые могут во время взятка никак на Вас не реагировать, и самые спокойные могут в безвзяточный период, либо в жару, порвать Вас как Тузик грелку
__________________
В любой ситуации оставайся самим собой
Санек)))) вне форума   Ответить с цитированием
6 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Ghost (25.07.2016), professorm (05.08.2017), Roman5 (16.10.2016), Дед Василь (26.07.2016), Евгений.Т. (24.07.2016), Юрій Чугай (09.08.2016)