Показать сообщение отдельно
Старый 12.04.2016, 00:35   #52
Клим
Бывалый
 
Регистрация: 04.10.2015
Пчелостаж: 4
Пчелосемей: 100+
Ульи: Украинские лежаки 16,20 и 24 рамочные
Адрес: Украина, Киевская обл., Бориспольский р-н, с.Сеньковка
Возраст: 55
Сообщений: 658
Сказал(а) спасибо: 391
Поблагодарили 1,631 раз(а) в 232 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 30
Сказали "Не согласен!" 21 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 300
Клим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутациюКлим имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Какие из деревьев можно посадить на месте сосны?

Цитата:
Сообщение от Андрей1985 Посмотреть сообщение
.... практически каждый год поджигается камышь, и сухая трава...то что возле двора я еще кое как успеваю обкашивать и обкапывать что б огонь не добрался...а что дальше, в основном пропадает....
Я також не розумію цих нелюдів, що палять. Вони чи психічно хворі, або розумово відсталі.

Палінням знищується в основному медоносні і пилконосні рослини (дерева, кущі і незлакові). Після цього тільки пирій і осоки буяють.

Я раджу для економії часу і сил (але за гроші), щоб не обкопувати або обкошувати посаджені дерева, обробити з оприскувача гліфосатом (раундап) навколо стовбура радіус 50-100 см коли зазеленіла трава, або в серпні. Але, щоб розчин не потрапляв на листя дерев. За літо або зиму ця трава вигниє або посохне і її біомаси буде замало щоб обпалити дерева.

Інший спосіб, бажано в безвітряний день контрольовано випалити камиш (очерет) підпаливши його з двох протилежних сторін, щоб протилежні стіни вогню "схлопнулись" одна з одної і загасили самі себе. Так іноді роблять для зупинки лісових пожеж або пожеж на полі пшениці.
Клим вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Bee_Keeper (12.04.2016), Happy hiver (15.04.2016), АНД (12.04.2016), Андрей1985 (12.04.2016), Владимир Татомир (12.04.2016)