Показать сообщение отдельно
Старый 01.09.2017, 09:55   #695
Voblin_UA
Бывалый
 
Аватар для Voblin_UA
 
Регистрация: 15.03.2012
Пчелостаж: 14
Пчелосемей: 10+
Ульи: Рогатые восьмирамочные на полурамку
Адрес: Север Харьковской обл.
Возраст: 47
Сообщений: 9,679
Сказал(а) спасибо: 8,704
Поблагодарили 9,699 раз(а) в 2,446 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 50 раз(а) в 44 сообщениях
Файловый архив: 23
Закачек: 0
Вес репутации: 1604
Voblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутациюVoblin_UA имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Электрический привод для медогонки своими руками...

Я свою пральну машину після феєрверку з блоку електроніки та з усім іншим в ідеалі (мотор одразу виходив на макимальні оберти - на щастя, вигоріло на простій промивці-ополіскуванні машини) віддав за 600 гривень.
Один Г-108 на разі коштує близько 650 гривень, якщо не помиляюсь. А до нього ще треба ведучий шків (150 грн.), пас (від 50 грн.), ведомий шків (80 грн.).
А до двигуна з машинки - тільки блок регулювання обертів за 40 грн. - все інше вже є
А для тих, кому від 24 В аключати - взагалі знахідка
З живленням від акумулятора ми ще пограємось. Але враховуючи ціни на готові блоки (від 2700 грн., якщо не помиляюсь) може виявитись дешевше купити другий акумулятор та запускати не від 12 В, як багато хто звик, а від 24 В.
Знов-таки, ток 1 А проти 6 А у Г-108 навіть без нагрузки - це теж серйозний аргумент, я так думаю...
__________________
Терпение и труд - всё, перекур
Voblin_UA вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: