Показать сообщение отдельно
Старый 13.04.2016, 00:08   #826
Hurido
Активный участник
 
Регистрация: 11.04.2016
Пчелостаж: 1
Пчелосемей: 5
Ульи: Лежак
Адрес: Україна, Закарпатська обл.
Сообщений: 99
Сказал(а) спасибо: 65
Поблагодарили 16 раз(а) в 10 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 0 раз(а) в 0 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 104
Hurido скоро станут замечать
По умолчанию Re: Текущие вопросы начинающих

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Три рамки розплоду...Скільки всього займає щільно сім'я? Почитайте про роїння...Купа молодих бджіл у вулику...Задуха...Масса трутня...Масса розплоду...Початок підготовки до роїння...Роїння...Це кінець травня-червень найчастіше
Цікаво фото маточників глянуть. Якщо матку придавить, може й 17 бути свищових.
3 корму, 3 розплоду з них на 4 сиділи щільно. Обвязково почитаю.Взагалі нечитаного багато попереду!))) Ну фото якось і не було на думці робити тоді там, бо голова кипіла над тим шо що бачу і шо з тим робити. Але якшо чесно буду старатись брати з собою в майбутньому і фотік, певно по фотках тут мене б було легше зоріентувати і просвітити)) Чисто для себе щоб я закріпив правильно термінологію - тиха зміна це коли матка старіє і без суматохи і перебоїв у житті сімї зявляється молода їй на заміну, свищові - то коли матка незаплановано пропадає, вмирає і пчоли починають з існуючого відкритого розплоду "перевиховувати" личинка в матку чи матки, а ройові - то коли по свому біологічному годинику і за несприятливих для сімї обставин пчоли вирішують шо пора розмножуватись і будують миски в які матка засіває і їх запечатують??? Вибачте якшо не в тій темі питаюсь про таке
Hurido вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
vit (13.04.2016), ДобровоЛ (13.04.2016)