Показать сообщение отдельно
Старый 08.01.2015, 14:17   #172
бігунець
Бывалый
 
Аватар для бігунець
 
Регистрация: 30.08.2014
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 65
Ульи: колода, корпусний
Адрес: Україна, Житомирська обл., с. Бігунь
Возраст: 49
Сообщений: 15,970
Сказал(а) спасибо: 11,652
Поблагодарили 20,586 раз(а) в 3,182 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 38 раз(а) в 36 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 2974
бігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутациюбігунець имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Бортевое и колодное пчеловодство

Цитата:
Сообщение от Ворон Посмотреть сообщение
не знаю як ви,а я бачу дорогу до пасічникування в колодах,це поверненя в нікуди,в мене зараз випробовується багатокорпусна система,а колода це повернення в минуле,всі рекомендують іти до прогресу.,виж рекомендуєте поверненя назад,колода це лінива технологія,де пасічник,не зовсім пасічник,бо ніякої участі в роботі бджіл не виконує,не рахуючи виготовлення борті,скоріше така людина називається медо-добувачем.
__________________
Багато є людей, котрі з тих чи інших причин не взмозі доглядати бджоли. А меду хочеться, а купити - не кожен собі дозволить витратити 80-100 грн. за 1 літру. Можна в рамкових поставити біля дому, та які тут взятки? Принесуть до середини літа кіло 10-15, потім з"їдять до осені і годуй сахаром.
В такому випадку наших мужиків виручає саме колода. Зробив 2-3 штуки, вивіз в ліс, стягнув на дерево, затворив. І вся робота. Коли місцевість добра на медоноси - будеш мати мед на столі, ще й родичам даси.
Так що дядько Іван, чи Степан, завівши бджіл в колодах, не прогадають, будуть у виграші. Не прогадає й дядько Павло, котрий має десятків дві колод. Покупців на смачний лісовий стільниковий мед зараз достатньо. Лиш би мед був.
бігунець вне форума   Ответить с цитированием
5 пользователя(ей) сказали cпасибо:
alexmozai (01.03.2015), Melissa (08.01.2015), rpm (10.05.2017), tigor (01.03.2015), Дед Василь (11.08.2015)