Показать сообщение отдельно
Старый 21.11.2017, 17:33   #86
zelya343
Бывалый
 
Регистрация: 18.08.2015
Пчелостаж: 23
Пчелосемей: <20>
Ульи: Лежаки, *рогатые*
Адрес: Украина, Николаевская обл.
Возраст: 65
Сообщений: 7,977
Сказал(а) спасибо: 5,892
Поблагодарили 7,186 раз(а) в 1,592 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 6
Сказали "Не согласен!" 36 раз(а) в 31 сообщениях
Файловый архив: 8
Закачек: 0
Вес репутации: 1223
zelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутациюzelya343 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Цитата:
Сообщение от Leytenant Посмотреть сообщение
Чому тільки так? А зручність при кочівлі? А знайти місце під кочівлю? Так розчистив територію 5х4 метри і поставив павільйон. А скільки місця потрібно, щоб поставити 24 вулики (або 48)? Можна розтягти в довжину, але охороняти складніше, якщо вулики розкидані на 50-70 метрів вздовж посадки. Павільйон можна на кочівлі використовувати і для нічного сну (теоретично). І спиш, і сторожиш..
Я мав на увазi вiдразу всi точки зору, особливо його цiну. От якщо скласти все до купи, всi його переваги i недолiки, то все-одно чогось не вистачае. Повинна бути якась рацiя, яка б заохотила бджоляра вiддати зразу такi грошi. Такого явного резону я поки-що не бачу. Тому i вважаю що доцiльнiше було б його зробити власноруч.
До переваг я ще б вiднiс його придатнiсть для пакетного напрямку. Сiм'i добре зимують i навеснi швидко розвиваються. Але навiть в Закарпаттi, де пакетний напрямок - основний, я не бачив касетних павiльйонiв. Може i е в когось, я не скрiзь там був. Але переважна бiльшiсть - лежаки.
А от до недолiкiв ще ось таке. Я нiде поки-що не читав про це, але ця думка свербить. Так от: не приведи господи заведеться якась хвороба, i що тодi? Всякi вулики (багатокорпуснi на всi лади та лежаки) можна знезаразити. Кожний окремо, з усiх бокiв. А що робити з касетним павiльйоном, у якого каркас i перегородки зiбранi всерединi один раз i назавжди?
Я не уявляю собi таку ситуацiю, може i згущую фарби.
__________________
Если не знаешь как сделать- делай как положено!
zelya343 вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Leytenant (22.11.2017), столяр- (07.12.2017)