Показать сообщение отдельно
Старый 11.12.2017, 13:21   #110
Leytenant
Бывалый
 
Регистрация: 14.07.2016
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 15
Ульи: Лежаки, Дадан+145
Адрес: Киевская обл.
Возраст: 44
Сообщений: 248
Сказал(а) спасибо: 165
Поблагодарили 55 раз(а) в 26 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 1
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 112
Leytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форумеLeytenant знают на этом форуме
По умолчанию Re: Оцінка роботи в касетному павільйоні

Цитата:
Сообщение от Димас Посмотреть сообщение
Leytenant, купіть цей павльйон і не мучтесь Вашу ж думку вже не змінять коментарі, поки самі не спробуєте.
Так якраз навпаки!!! Під час нашого обговорення, я навпаки змінюю свою думку стосовно купівлі. Вже для мене це не так привабливо виглядає. Якщо люди, які ДІЙСНО ним користувалися говорять - що це не працює, то в мене гроші і час теж не зайві! І я його не буду купувати.
Але поки в мене таке враження, що оцінюють люди, які в ньому самі не працювали. Нещодавно спілкувався з одним із власників звичайного павільйону, м‘яко заговорили про касетники. Його відповідь - «Та ні, в ньому працювати - то каторга!!!» Запитую чому? Ти працював? «Ні сам не працював і в живу ніколи не бачив, але чув і в інтернеті бачив. Я тут в звичайному павільйоні (платформі) ледве працюю, бо така спека, бджоли літають скрізь, але в мене все відкрито і то.... А ти уявляєш як в касетному буде - там ще тісніше, жаркіше, темніше, бджіл всередині буде повно!!!»
От якось так. Але він не враховує, що це може бути «термос» і в ньому можливо буде прохолодніше, якщо довжина коридора 2-3 метри і на всю ширину розкриті вікно і двері, то, можливо, і не темно буде, і бджоли можуть на вулицю вилітати...
Тому і запитую у тих, хто вже в ньому працював. Поки реальні власники не підтверджують ці страхи. Повторюсь - гроші в мене не зайві!!! Тому шукаю тут не тих, хто підтримає моє рішення, а тих, хто може поділитися реальною інформацією із власного досвіду!
Leytenant вне форума   Ответить с цитированием