Показать сообщение отдельно
Старый 18.10.2016, 22:53   #25
король орест
Бывалый
 
Регистрация: 25.08.2012
Пчелостаж: 30
Пчелосемей: 220
Ульи: лежаки
Адрес: Україна,Львівська обл.,с.Городище
Возраст: 58
Сообщений: 1,280
Сказал(а) спасибо: 1,014
Поблагодарили 1,562 раз(а) в 392 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 7
Сказали "Не согласен!" 10 раз(а) в 9 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 363
король орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутациюкороль орест имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Рентабельность купленных пакетов и семей в 2016 г

Цитата:
Сообщение от trugbild Посмотреть сообщение
Знаю не понаслышке - антибиотик.
Стимуляция маток сахаром с антибиотиками. Или скажите нет? (Не Вас имею ввиду, а пакетчиков в основной массе).
Я кожної весни відпускаю біля 400шт,двоє знайомих у мої окрузі(Жидачівський рн) по 400-600шт. - претензій по антибіотиках не було,я розумію,що це крапля в морі,і можливо хтось таким і займається,але серед знайомих не чув, і тому скажу ні.
А зараз про слухи: Добрий мій знайомий купив будинок у Любашівському рн,через рік здав мед оптовику(по рекомендації нашого спільного купця пакетів),якусь частину грошей дав при заборі меду, решту мав віддати через +- 10 днів....і тут головне - дзвінок від оптовика -" у вашому меді вміст антибіотика зашкалює","ви коли годували бджіл на зиму давали антибіотики", - я не годував,узиму пішли на меді,тоді озвучив Вашу версію,потім " завезли із пакетами" - пакети мої,дійшло до того що антибіотики по версії оптовика можливо у вощині,або у кормі,який був у чотирьох кліточках із купленими матками!!!??? і поки не підключили тогож знайомого,доказати що у меді не було антибіотика було неможливо.
король орест вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Олег к (18.10.2016), спасатель 101 (19.10.2016)