Показать сообщение отдельно
Старый 17.12.2013, 21:26   #33
Anatoli
Бывалый
 
Регистрация: 28.03.2011
Пчелостаж: 22
Пчелосемей: 80
Ульи: українці і часково дадани.
Адрес: Вінницька обл.Теплицький Р-н.с.Соболевка
Возраст: 53
Сообщений: 199
Сказал(а) спасибо: 81
Поблагодарили 230 раз(а) в 80 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 2 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 194
Anatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутациюAnatoli имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Карпатка или краинка?

Підтримаю Дениса! Я на початку свого пасічникування як і більшість з нас водив місцевих бджіл,потім попробував укр.степову від Єгошина ,я з нею майже 10років! Але....Кожного року підкуповував маток у Єгошиних,зимував ,вибирав кращих за показниками,і все одно з 10 маток 2-3 дуже хороші 2-3 байдуже а ось 3-4 бажалиб кращого!Поза того року попробував карніку вперше,хоча довго вагався,і непошкодував ніразу!Прекрасна зимівля,з невеликою витратою корму,чудовий весняний старт і висока медопродуктивність!Я вже десь тут на форумі писав про порівняння карніки з іншими породами ,в моєму випадку це місцева і степовка.Так ось відводок карніки ,який вийшов цієї весни на неповних 4 рамках дадана вставив по меду і по відбудівлі сотів зимувалі сім*ї степової !!!І це при тому .що з ними (карнікою)можна працювати без диму і сітки! Чого не скажеш про місцеву і степову!Я за карніку!В мене правда австрійка ВТ!
Anatoli вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо:
Олег Shi (06.10.2017)