Показать сообщение отдельно
Старый 03.11.2016, 08:47   #257
Немолодий
Бывалый
 
Аватар для Немолодий
 
Регистрация: 06.04.2011
Пчелостаж: 37
Пчелосемей: 50
Ульи: павильйон, українська рамка
Адрес: Україна, Полтавська область
Возраст: 75
Сообщений: 2,889
Сказал(а) спасибо: 1,999
Поблагодарили 5,145 раз(а) в 986 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 59
Сказали "Не согласен!" 15 раз(а) в 13 сообщениях
Файловый архив: 1
Закачек: 0
Вес репутации: 819
Немолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутациюНемолодий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Получение воска (кто как перетапливает?)

Цитата:
Сообщение от Алексей борец Посмотреть сообщение
Предыдущие года пользовался воскопресом Кулакова и был очень доволен. Сейчас понимаю, что его производительность за день работы намного ниже, чем в видео ниже.
Я б не сказав, що продемонстрований у відеоролику спосіб є продуктивним. Подвійна переплавка то зайва морока. Самим продуктивним способом я вважаю одержання воску методом пресування, причому при умові, що одержаний рідкий віск стікатиме в посудину в якій він буде повільно вихолоняти і з якої на слідуючий день ми зможемо вийняти моноліт воску, що не потребує переплавки. Достатньо лише зішкребти з нижньої частини тоненький шар бруду. Таким вимогам відповідає прес Щаблінського ( https://www.youtube.com/watch?v=iLHE_kWXar0 ). Я дещо змінив цей процес пресування: віск відразу стікає у підставлений великий алюмінієвий чан, попередньо утеплений з боків старим одягом. Там він повільно застигає і на слідуючий день з нього випадає великий круг воску. Я провів хронометраж всього процесу (від запалювання сірника для вогнища під казаном в якому розварював воскосировину до накривання кришкою і утеплення іншого казана з рідким воском. Суш з рамок вирізав в самому процесі розварювання). Так от на переробку 80 сушин пішло 150 хвилин. Це менше ніж 2 хв на одну сушину. ("И без никаких фокусов"-групенфюрер Мюллер-Л. Броневой-"Семнадцать мгновений весны").
__________________
Спілкуюсь мовою своєї країни!
Немолодий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (03.11.2016), Алексей борец (03.11.2016)