Показать сообщение отдельно
Старый 24.08.2013, 23:44   #45
МедАль
Сенсей
почесний
 
Аватар для МедАль
 
Регистрация: 10.01.2012
Пчелостаж: 50
Пчелосемей: 20
Ульи: Альпийські Н108
Адрес: Куп"янськ Харківська область Україна
Возраст: 77
Сообщений: 4,907
Сказал(а) спасибо: 4,316
Поблагодарили 14,133 раз(а) в 1,853 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 58
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 5
Закачек: 0
Вес репутации: 1808
МедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутациюМедАль имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Медогонка своими руками.

Цитата:
Сообщение от ymi Посмотреть сообщение
Медогонка на 16 рамок
Я розумію так, колего ymi, якщо виставили своє дітище на огляд форумчан - значить Ви готові на якусь реакцію з їхнього боку.
Моя особиста думка така:
Сьогодні, в день Незалежності, я вкотре побував на Сорочинському Ярмарку. Вздовж і поперек обійшов експозиції Міста Майстрів - цього зібрання справжніх талантів народних. Не перестаю радіти з того, що моя Україна не бідніє на яскравих представників племені шукачів і виразників нового, самобутнього в різних галузях творчості. Так само не перестаю дивуватися золотим рукам і розумові тих, хто рік у рік створює оте диво!
Пізно ввечері повернувся додому, відразу завітав на форум - а тут ще один експонат неначе з тієї експозиції Міста Майстрів: медогонка саморобна.
Якщо дозволите висловити мою оцінку, колего ymi, то вона однозначна: МО-ЛО-ДЕЦЬ!
Якщо більш детально:
Свою медогонку на 28 рутівських рамок з електроприводом на 24 В і електронним блоком керування купляв у Кіровограді на заводі-фірмі "Ось". Вона мені стала разом з переобладнанням барабану під супер-делонівську рамку і транспортними витратами трохи більше 4-х тис. грн. Я нею не нарадуюсь: гарна штука!
Ваш "самопал", мабуть, ні в чому не поступається заводському аналогу, а в матеріалоємності навіть перевершує, що є гут. Поясню: рамки ж ніколи не бувають однакові за вагою, і моя медогонка, яка сама по собі легка, при повному завантаженні і навіть на середніх обертах починає дрижати, тому її довелося прикріпити анкерними болтами до підлоги. Ваша ж "діжка" за будь-яких умов стоятиме "як влита", і ніяке кріплення їй не потрібне.

Та все ж є питання: Чи не замало кріплення барабану в одній точці - лише знизу? Сам барабан, мабуть, не центрувався після зварювання, а хоч би й так - та ж різниця ваги рамок і відцентрові сили при обертанні можуть не тільки розшатувати, але й навіть деформувати вал. Не спасуть ні дворядні підшипники,
ані висока каретка. Чи я щось не петраю?
Недороблений, на мою думку, і зливний кран. Стандартний все таки зручніший.
__________________
Хай щастить!
З повагою,-
МЕДЯНИК Олексій Володимирович
МедАль вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
rpm (23.06.2017), віталий (25.08.2013)