Показать сообщение отдельно
Старый 14.02.2015, 22:46   #38
віталий
Бывалый
 
Аватар для віталий
 
Регистрация: 01.06.2012
Пчелостаж: 8
Пчелосемей: 30
Ульи: змішана
Адрес: Прикарпаття
Возраст: 40
Сообщений: 2,518
Сказал(а) спасибо: 3,036
Поблагодарили 3,047 раз(а) в 782 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 160
Сказали "Не согласен!" 55 раз(а) в 37 сообщениях
Файловый архив: 7
Закачек: 0
Вес репутации: 575
віталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутациювіталий имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Портативний розпечатувач стільників

Цитата:
Сообщение от Valeriy_61 Посмотреть сообщение
А как же рамка с делителем.Нужны с ровными боками.
Придивіться до відео уважніше, там є вибоки під роздільники Гофмана.

[/QUOTE] А не сильно тонкая планка?? На мой взгляд уж слишком близко пальцы находятся по отношению к режущей кромке клина.[/QUOTE]
Так, справді, я на відео також бачив що пальці продавця проходять на небезпечній відстані від ножа, але штовхати каретку потрібно за торці брусків рухомої каретки, там пальці проходять поза зоною ріжуючого ножа. Думаю що відео демострує далека від бджільництва людина.


[/QUOTE]вдвоем ножами,дубет быстрее. и качествинее. [/QUOTE]
Заявлено від 7 до 10 піврамок в хвилину, думаю двоє ножиками пілікать будуть довже. Якщо ця припособа зможе за 1 хвилину забеспечити роботою медогонку - тоді навіщо нам лишній працівник.

На рахунок качественого: Щоб працювати клином потрібно щоб в медовому магазині рамки стояли ширше або ставити на 1 рамку меньше, це для того щоб рамка була повномедова, і печатка була ширше за верхній і нижній брусок рамки, іначе мабуть прийдеться вилкою ковирятись.
__________________
ВСЕ БУДЕ ФАЙНО
віталий вне форума   Ответить с цитированием
2 пользователя(ей) сказали cпасибо:
tigor (16.02.2015), Берендей (15.02.2015)