Показать сообщение отдельно
Старый 09.03.2017, 12:14   #270
Вы купал
Активный участник
 
Регистрация: 22.08.2016
Пчелостаж: 20
Пчелосемей: 10+
Ульи: Лежак
Адрес: Украина Сумы
Возраст: 49
Сообщений: 93
Сказал(а) спасибо: 25
Поблагодарили 99 раз(а) в 43 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 8
Сказали "Не согласен!" 5 раз(а) в 2 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 108
Вы купал имеет неукоснительную репутациюВы купал имеет неукоснительную репутациюВы купал имеет неукоснительную репутациюВы купал имеет неукоснительную репутациюВы купал имеет неукоснительную репутациюВы купал имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Продам саморізи

Цитата:
Сообщение от .Паша. Посмотреть сообщение
як і обіцяв говорив сьогодні з постачальником по поводу що в деяких пачках не витримана кількість, на що він відповів, що вони завозят в Україну фурою по 30 тон на місті фасують і розвозят таким як я, ящики по 20000тис. саморізів вони їх фасують по 100, 250, 500, 1000шт. наприклад 20000тис. саморізів посортувати в пачки по 250шт. повино получитись 80 пачок, сортують на вагу. тому може бути + - 3%. так і написано у накладні. це усі фірми подають продукцію в + - 3%. (уточняв з іншими фірмами) постачальник закоповує їх теж на вагу. якщо у пачці більше чим 3 % не буде у пачці постачальник запропонував мені компенсацію, у мене приблизно 400000 тис. саморізів у мене нема змоги їх усі порахувати, тому пропоную свою копенсацію тим у кого буде менше у пачці чим заявлено +- 3%. я за 1.5 років вперше з таким стикнувся. можливо це одиничний випадок.
Вы купал, киньте мені у приват № Вашої картки я залюбки компенсую Вам недосортовані саморізи.
. Ага понял.
Можно было взять пачку 65 , те более у вас они есть , вам ведь по. 20000тыс . завозят. Считаете потратив 2-3 минуты. Убеждаетесь , в моем случае 14-20 на пачке не достает. Переводим в %. И все ясно становится.
В ваших переводах не нуждаюсь . Вопрос для себя с вами закрыл. Каждый делает для себя свои выводы . Удачи.
Вы купал вне форума   Ответить с цитированием