Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2013, 10:42   #239
Meddoc
Бывалый
 
Регистрация: 27.01.2013
Пчелостаж: 12
Пчелосемей: 8
Ульи: українська, двокорпусний, лежак, багатокорпусні на рамку 435х145
Адрес: Україна, Житомирська обл.,
Возраст: 60
Сообщений: 661
Сказал(а) спасибо: 799
Поблагодарили 1,935 раз(а) в 486 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 14
Сказали "Не согласен!" 8 раз(а) в 8 сообщениях
Файловый архив: 20
Закачек: 0
Вес репутации: 364
Meddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутациюMeddoc имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Пчеловождение в альпийском улье

Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Медаль дякую за повідомлення про досвід з безвощинного бджільництва.
Я, "молодий" пасічник, (але не любитель меду та бджіл ...), тому цікавлюся безвощинною технологією з таких причин.
1. На сусідньому сайті бджолярів в повідомленні колеги з США прочитав шокуючу як для мене інформацію, - в вощині, (там в них), виявлено біля 30 хімічнїх слідів від агрохімії, і це в них, де діють жорсткі норми та контроль в застосуванні агрохімії. Що діється в нас з застосуванням агрохімії, мабуть і писати нетреба, якщо незабувати додаткове наше поливання біпіном. Про вощину теж питань "нємає", напів кустарне виробництво, з купленими санітарними дозволами.
3 проведення детального аналізу вощини, мабуть таж картина.
Американські бджолярі і їм "співчуваючі" вирішили цю проблему просто - пластикова вощина.
Що робимо МИ ?
Повально збільшуємо вал ріпаково-соняшникового меду, з екологічно "незабруднених" районів, (регіонів, це по новій термінології від ПР), і скиглимо із-за низьких закупівельних цін. Скажу правду, я такого меду неїм, хоч в ньому є корисна, фолієва (здається так), кислота, потужний антиоксидант, але невпевнений ,чого більше - кислоти, чи гербіциду який ляють декілька років поряд, при вимозі раз на вісім років!!!
Тому буду пробувати без вощини.
Якщо питання тільки в вощині, то її можна виготовляти самому - в літературі є описи, і Ви будете впевнені в якості вощини. А якщо пробувати без вощини, то будуть тільки трутневі соти, а як же гніздо? Якщо гніздо із купленої вощини, то Ви нічого не виграєте: бджоли то не знають, що Ви хочете, щоб вони складали нектар і мед тільки у безвощинні соти

Добавлено через 5 минут
Цитата:
Сообщение от верес Посмотреть сообщение
Інколи бджоли швидше забудовують пусті рамки ігноруючи навощенні - чи правда це?
Користуюсь будівельними рамками і вощиною - при взятку тянуть і те і друге.
__________________
Множество ошибок мы совершаем из-за невежества, ещё больше — из-за неумения смотреть (сэр Уильям Дженнер)
Meddoc вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Dimitr (24.11.2013), верес (24.11.2013), МедАль (24.11.2013)