Показать сообщение отдельно
Старый 21.12.2017, 17:15   #111
MaXUA123
Бывалый
 
Регистрация: 22.11.2012
Пчелостаж: 10
Пчелосемей: 20
Ульи: лежак, дадан
Адрес: Решетилівка
Возраст: 38
Сообщений: 556
Сказал(а) спасибо: 300
Поблагодарили 369 раз(а) в 152 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 2
Сказали "Не согласен!" 3 раз(а) в 3 сообщениях
Файловый архив: 13
Закачек: 0
Вес репутации: 204
MaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутациюMaXUA123 имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Антибиотики в мёде

Цитата:
Сообщение от Sergej_Pl Посмотреть сообщение
Про гнилець знайомі-пасічники, як і я зокрема, знають, слава Богу, хіба що теоретично. І наврядчи є підстави недовіряти тим, з ким по півроку разом кочуєш і кого добре знаєш.

Яким же чином в мед може потрапити антбіотик з пластини, навіть якщо він там є? Не знаю! І також не хочеться вірити. Теоретично можна припустити, що таким же чином, як і діюча речовина пластини потрапляє на бджолу, а з неї - на кліща.
Пластини ставили у серпні після відкачки, біпіном обробляли у жовтні-листопаді.
Препарати фірми Агробіопром якраз не використовували, а лише перелічені раніше препарати.
Заготівельники ж заявляли, що в ході аналізів знаходили хлорамфенікол (діюча речовина левоміцетину). Дуже цікаво, що якраз про цей антибіотик у подібних випадках і йшлося, як, наприклад, про це писав Сергій Самойлов.
А головне - хотілося б розібратися, чому людей, які в руках не тримали антибіотиковмісних ветпрепаратів, не те що використовували на практиці, переслідують проблеми з аналізом меду.
Особисто в мене і ще в 2 моїх знайомих пасічників після пластин Агробіопрому були проблеми з аналізами. На минулий рік не використовували ті пластина і стало все ОК. Якщо мені незраджує память знаходили хлорамфенікол. А цей антибіотик взагалі не допускається. Такий мій досвід.
Якщо партія з декількох пасічників, спробуйте ще відправити на аналіз іншому заготівельнику. Або ще розділіть партію на декілька частин.

Последний раз редактировалось MaXUA123; 21.12.2017 в 17:26. Причина: знову орфографія
MaXUA123 вне форума   Ответить с цитированием