Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2019, 17:06   #163
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Джентерский сот

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
ДобровоЛ, Спеціально для Вас , щоб Ви не розстроювались від покупок (й не тролили пост)...http://mwob.com.ua/showpost.php?p=142403&postcount=157 , чому мене інтересує Джентер
П.С. ...коли НІКОТом завалений АЛІ, то ДЖЕНТЕР тільки в одному екземплярі... й другий сот дуже інтересний. Багато купляю на АЛІ ... ще ні одна покупка не пренесла "розачарование"...
Спочатку, Андрію Андрійовичу, будьте так ласкаві,роз"ясніть мені, професійному журналісту, що то таке - "тролити" ... після публікації моїх двох смайликів на пост Берендея ... ?
Я старої закалки. І подвійним переносом вже займався років з 40 тому. А ви мене хочете чогось нового навчити з своїми сімома роками пасічникування? Так, я готовий до цього. Але нічого нового я у вас не знайшов. А жаль. Бо одна лише згадка назви вашого місця проживання для мене вже приємна.
Що ж до Джентерів - маю їх два абсолютно повні комплекти і не китайські, а німецькі. Бо мав таку можливість придбати їх тут, в Нідерландах, де я й зараз знаходжуся.

Последний раз редактировалось ДобровоЛ; 13.12.2019 в 17:19.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: