Показать сообщение отдельно
Старый 13.12.2019, 17:23   #164
Андрей Андреевич
Бывалый
 
Регистрация: 04.11.2012
Пчелостаж: 7
Пчелосемей: 250+
Ульи: разная
Адрес: Украина,Винницкая обл.,с.Ялтушков
Возраст: 58
Сообщений: 8,603
Сказал(а) спасибо: 6,885
Поблагодарили 10,651 раз(а) в 2,145 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 0
Сказали "Не согласен!" 53 раз(а) в 42 сообщениях
Файловый архив: 0
Закачек: 0
Вес репутации: 1636
Андрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутациюАндрей Андреевич имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Джентерский сот

Цитата:
Сообщение от ДобровоЛ Посмотреть сообщение
Спочатку, Андрію Андрійовичу, роз"ясніть мені, професійному журналісту, що то таке - "тролити"після публікації моїх двох смайликів... ?
Я старої закалки. І подвійним переносом вже займався років з 40 тому. А ви мене хочете чогось навчити з своїми сімома роками пасічникування? Так, я готовий до цього. Але нічого нового я у вас не знайшов. А жаль.
...сьогодні 13 грудня...ай , краще промовчу про свої 7 років ...
П.С. ...за 7 років , побачив багато помилок які роблять пасічники з "великим" стажем...щось їм обяснити -це собі дорожче ... тай для чого , всерівно зроблять наоборот... Від Джентера я не відмовлюсь "ні під яким соусом"...наголошую ще раз "свою" філософію на пасіці --пасіка , це як заняття секасом ---кожен має свій стиль, якийсь кращий , якийсь хужий...до вечора ще не далеко, може й щось надумаю (як гості прийдуть... пока не прийшли , ще можу сміливо писати...потім вже не буду)
Як професійний журналіст ,Ви повинні знати -що репліка із двух смайликів ...якось не "очєнь" гармонійно вписується в "сурьёзну" тему... а може я як "прохфесійний" будівельник , не вірно зрозумів" професійного" журналіста...в будівництві по другому : кірпіч на голову з 5 етажа і все зрозуміло...
П.С. ...увага читаючих, зверніть увагу на дату написання посту
__________________
Когда делаешь людям добро, то добрые люди это ценят, равнодушные забывают, а наглые становятся ещё наглее!

Последний раз редактировалось Андрей Андреевич; 13.12.2019 в 17:26.
Андрей Андреевич вне форума   Ответить с цитированием
3 пользователя(ей) сказали cпасибо:
Димас (14.12.2019), ДобровоЛ (16.12.2019), Кудлянин (13.12.2019)