Показать сообщение отдельно
Старый 16.12.2019, 13:29   #166
ДобровоЛ
Бывалый
 
Аватар для ДобровоЛ
 
Регистрация: 08.12.2015
Пчелостаж: 55
Пчелосемей: 40
Ульи: Дадан(300) 24-32р.,багатокорп.Рут(230)
Адрес: Київ(взимку),Київська об.,Броварський р-н, с Княжичі під лісом
Возраст: 68
Сообщений: 3,339
Сказал(а) спасибо: 2,708
Поблагодарили 1,271 раз(а) в 375 сообщениях
Сказал (а) "Не согласен!": 13
Сказали "Не согласен!" 29 раз(а) в 15 сообщениях
Файловый архив: 2
Закачек: 0
Вес репутации: 396
ДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутациюДобровоЛ имеет неукоснительную репутацию
По умолчанию Re: Джентерский сот

Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...сьогодні 13 грудня...ай , краще промовчу про свої 7 років ...
П.С. ...за 7 років , побачив багато помилок які роблять пасічники з "великим" стажем...щось їм обяснити -це собі дорожче ... тай для чого , всерівно зроблять наоборот... Від Джентера я не відмовлюсь "ні під яким соусом"...наголошую ще раз "свою" філософію на пасіці --пасіка , це як заняття секасом ---кожен має свій стиль, якийсь кращий , якийсь хужий...до вечора ще не далеко, може й щось надумаю (як гості прийдуть... пока не прийшли , ще можу сміливо писати...потім вже не буду)
Як професійний журналіст ,Ви повинні знати -що репліка із двух смайликів ...якось не "очєнь" гармонійно вписується в "сурьёзну" тему... а може я як "прохфесійний" будівельник , не вірно зрозумів" професійного" журналіста...в будівництві по другому : кірпіч на голову з 5 етажа і все зрозуміло...
П.С. ...увага читаючих, зверніть увагу на дату написання посту
А мені все цікаво. Тому на дати й не дивлюся, оскільки часто оновлень тут довго немає...


Добавлено через 2 минуты
Цитата:
Сообщение от Андрей Андреевич Посмотреть сообщение
...ооо, а якби Ви ще посиділи б сьогодні з нами... Чому завів мову про Джентер з АЛІ... просто ніколи не бачив підробок Джентера... тому й звернув увагу. Ну я хочу прикупити ще одного сота ... а навіщо Вам два (якщо Ви личинки "двойним" переносите)? ... http://mwob.com.ua/showpost.php?p=263099&postcount=1
То було раніше.
Просто раніше у мене була матковивідна племінна пасіка голландського бакфасту.
ДобровоЛ вне форума   Ответить с цитированием
Пользователь сказал cпасибо: